• info@cinarkonteyner.com
  • cinarkonteyner@hotmail.com
  • Teknik Destek
  • Gaziantep - Türkiye Firma Merkez Ofisimiz
  • +90 532 436 79 92 Firma Yetkili Numaramız
  • TEKLİF İSTE
Çınar Prefabrik Konteyner - Gaziantep

KATALOGUMUZDAKİ VE WEB SİTEMİZDEKİ TÜM ÜRÜNLER KENDİ İMALATIMIZDIR.

Konteyner, prefabrik, kabin,baraka-hangar, bekçi kulubesi üretiminde Gaziantep Firmaları arasında haklı yerini almış olan Çınar Konteyner; 30 yıldır çözüm üretiyoruz, İnşaat sektöründeki firmaların projelerini daha hızlı başlamaları için prefabrik şantiye binalarını terçih ediyor, Prefabrik binaları çok kapsamlı olarak fabrikamızda inşa ediyoruz. Uzmanı olduğumuz Kalıcı ve taşınabilir modüler prefabrik yapı tasarımlarınızı ve inşaat projelerinizi anahatr teslimi yapı yöntemlerini kullanarak hızlı üstün kaliteli ve ekonomik projelerinize uzman ekibimizle şantiyenizde çözüm sunuyoruz. Gaziantep'teki konteyner, prefabrik ve kabin üretiminde lider firmalardan birisidir. Gaziantep' in konteyner üretiminin yarısından fazlasını karşılar, buların dışında kabinler prefabrik evler bekçi kulübeleri v.s. gibi üretimleride bulunmaktadır. Gaziantep'in konteyner prefabrik ve kabin üretim ve imalatında fabrikadan en son alıcıya kadar olan bütün ara hizmetleri çınar konteyner sağlamaktadır.

Misyonumuz her daim kaliteyi yukarıya çekmeye çalışmaktır.;KALİTE, tüm çalışanların sorumluluk ve yetkileri kapsamında dengeli olarak paylaştığı bir sorumluluktur. KALİTE HEDEFLERİ, müşteri istekleri ile şekillenir. Müşteri istek ve beklentileri, ekip çalışmalarıyla değerlendirilir. Şirketimizde KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ kusurlu üretimin ayrılması değil kusursuz üretime ulaşma çabasıdır. Şirketimiz için kalite, ulaşılan ve korunan bir düzey değil koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Çalışanların memnuniyeti, başarımızı arttırır.Çalışanlar, müşteri olarak kabul edilir.En önemli kaynağın İNSAN olduğu kabul edilir.Yeni ürün çalışmaları ile teknoloji yakından takip edilir. Tedarikle özenle seçilir ve iş ortağı olarak birlikte gelişme sağlanır.Gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak amacıyla çevreye saygılı bir sanayi kuruluşu olmayı ilke edinmiştir.Hızla yükselişimizi sürdürdüğümüz Prefabrik Yapı Çelik Konut Yaşam Konteyneri İnşaat ve dekorasyonsektörlerinde de müşterilerimizden aldığımız memnuniyet kalitemizin bir göstergesidir., Anahtar teslim yapılar, prefabrik evler, çelik yapılarda kalitemizin yanı sıra konut fiyatlarımızı ve inşaat fiyatlarını düşürmektedir, Daha ekonomik yapılar için sizinleyiz. KALİTE şirketimiz ve çalışanlarımızın güvencesi olarak görülür.
Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen ÇINAR KONTEYNER vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktatır